Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls 6 – prace ruszają pełną parą?

The Elder Scrolls 6 – prace ruszają pełną parą?

Wygląda na to, że Bethesda bierze się ostro do pracy nad The Elder Scrolls 6. Przynajmniej do takiego wniosku można dojść na podstawie ofert pracy opublikowanych przez dewelopera.

Według plotek główna część prac nad nadchodzącym RPG Starfield powoli dobiega końca i ekipa może wreszcie przechodzić do produkcji kolejnej części TES. W ofertach pracy na stronie Bethesdy możemy znaleźć informacje o poszukiwaniu programistów, którzy pomogą w wydaniu najnowocześniejszego RPG na komputery PC i konsole oraz pomogą wdrożyć nowe elementy rozgrywki, mechanizmy walk, czarów itp.

Zobacz: Powstał mod do Diablo 2: Lord of Destruction, który kompletnie odświeża rozgrywkę

Studio rekrutuje również specjalistę od tworzenia zwiastunów gier, co może oznaczać, że Starfield jest już prawie gotowy do zaprezentowania światu w pełnej kampanii marketingowej. Zbierając to wszystko w całość można wysnuć wnioski, że Bethesda prawie skończyła pracę nad Starfield i z pełną mocą może zająć się już produkcją The Elder Scrolls VI.

Zobacz: Mroczny klimat kultowego Kingpina powraca. 3D Realms przygotowują remake

Bethesda jak na razie nie zdradza za wiele w tym temacie. O Starfield i TES 6 mogliśmy usłyszeć podczas E3 2018 jako o grach na konsole nowej generacji. Prawdopodobnie więcej na ich temat usłyszymy dopiero po premierze Xbox Series X oraz PlayStation 5. Gdyby jednak trafiło się coś wcześniej to oczywiście damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię