Strona głównaKonsoleThe Elder Scrolls: Blades dostępny w Early Access

The Elder Scrolls: Blades dostępny w Early Access

Mobilny The Elder Scrolls: Blades wszedł właśnie w fazę wczesnego dostępu i został udostępniony wszystkim graczom, którzy wykupili grę w ramach wczesnego dostępu. Wcześniej tytuł w wersji beta mogli przetestować tylko wybrani.

Bethesda zapowiedziała TES: Blades podczas zeszłorocznych targów E3. Początkowo tyłu miał zostać wydany w 2018 roku, jednak premiera została przesunięta na 2019. Kilka tygodni temu gra trafiła do wczesnego dostępu, ale została udostępniona wyłącznie graczom, którzy jako pierwsi zarejestrowali swoją chęć wzięcia udziału w testach. Reszta graczy otrzymywała komunikat, że gra zostanie wkrótce udostępniona.

Zobacz: Na E3 2019 nie zobaczymy ani The Elder Scrolls 6, ani Starfield

Teraz właśnie nastał ten moment i każdy z graczy może uzyskać już dostęp do tytułu. O ile oczywiście zakupił grę w ramach wczesnego dostępu i pobierze ponad 800 MB danych. Podobnie jak w reszcie odsłon serii gracz tworzy własną postać i eksploruje świat. Rozgrywka Blades prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby, a kontrola postaci odbywa się za pomocą ekranu dotykowego.

Zobacz: Todd Howard przyznał, że Bethesda miała wiele problemów podczas tworzenia Fallout 76

Bethesda obiecuje, że mobilny tytuł będzie dawał pełne doświadczenie jak pozostałe części serii. Jednak na razie gra jest na wczesnym etapie produkcji, a sami programiści oczekują na informacje zwrotne od graczy na temat ich oczekiwań.

Na szczęście Bethesda pracuje również nad The Elder Scrolls 6, czyli pełnoprawnym następcy serii. Obecnie prace nadal są w powijakach i raczej nie ma szans na premierę przed pojawieniem się konsol nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię