Strona głównaWiadomościThe Elder Scrolls Online z bezpłatną wejściówką do 18 kwietnia!

The Elder Scrolls Online z bezpłatną wejściówką do 18 kwietnia!

Bethesda ogłosiła tygodniową amnestię na The Elder Scrolls Online. Na kilka dni możemy przenieść się do świata pełnego magii, niegrzecznych smoków i zaklętych toporów.

Pełną wersję gry sieciowej możemy ograć na PC, Xbox One i PS4. W przypadku blaszaków TESO jest dostępne do pobrania przez platformę Steam lub stronę elderscroolsonline.com. Promocja nie uwzględnia DLC rozszerzających misje i dodające nowe przedmioty.

Aczkolwiek w trakcie tygodniowego maratonu możemy zakupić do gry wszystkie dodatki. Ponadto po utworzeniu konta otrzymamy 500 koron do wydania na suplementy wewnątrz gry, unikalne stroje, punkty doświadczenia i znacznie więcej. Jeśli TESO przypadnie Wam do gustu podczas darmowego testowania, Bethesda przewidziała niewielki rabat dotyczący zarówno kompletnej wersji, jak również innych pakietów, w tym Starter Pack czy Crown Experience Scrolls (nie wiadomo jeszcze jaka będzie ostateczna kwota).

W momencie gdy 18 kwietnia zamkną się wrota Tamrielu, zatrzymaną rozgrywkę będzie można kontynuować tuż po zakupieniu gry. Wszystkie wykonane misje, zdobyte przedmioty oraz doświadczenie będą na stałe przypisane do profilu gracza. Aktualnie cena The Elder Scrolls Online waha się w granicach $30 i od tej ceny będzie naliczany upust zatwierdzony przez producenta.

Źródło: bethesda

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię