Strona głównaEsportDotaTegoroczny International Battle Pass 2019 pozwoli na unikanie niechcianych graczy

Tegoroczny International Battle Pass 2019 pozwoli na unikanie niechcianych graczy

Co roku przed The International Valve wypuszcza tak zwany Battle Pass, dzięki któremu zbierane są pieniądze na powiększenie puli nagród tego najważniejszego turnieju DOTA 2 w roku. Nie inaczej jest w 2019, a oprócz możliwości wsparcia TI 2019, gracze otrzymają z Battle Pass coś jeszcze.

Na oficjalnej stronie dotyczącej tegorocznego International Battle Pass 2019 możemy przeczytać:

“Nie wszyscy gracze i style gry mogą ze sobą współpracować. W trosce o chemię w Waszej drużynie i radość z gry dodaliśmy eksperymentalną funkcję Avoid Player, która zagwarantuje, że określonego gracza nigdy więcej nie spotkacie.”

Zobacz: W puli The International 2018 aż 24 miliony dolarów

Działanie funkcji jest bardzo proste – na ekranie po rozgrywce możemy oznaczyć graczy, z którymi nigdy więcej nie chcemy grać. Tak to przynajmniej powinno działać w teorii, bo na forum Steam można znaleźć głosy graczy, którzy narzekają, że Avoid Player nie działa. Inni natomiast piszą, że oznaczeni gracze nie trafiają do naszej drużyny, ale możemy mieć ich za przeciwników.

Zobacz: Znamy pierwsze szczegóły Apex Legends Wild Frontier oraz cenę Battle Pass

Mimo wszystko, to ciekawy sposób unikania graczy, chociaż ukryty za przepustką, za którą musimy zapłacić niemal 10 dolarów. Określenie “eksperymetalna” może jednak dawać nadzieję, że po TI 2019 funkcja może pojawić się w grze na stałe. A oprócz niej w Battle Pass znajdziemy tym razem specjalny event Wrath of the Mo’rokai, nową Ekspedycję, wieże i kilka innych dodatków.

Aktualnie w puli nagród The International 2019 znajduje się ponad 13 milionów dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię