Dota

Kolejne The International, najlepsze drużyny na świecie, najciekawsze mecze, najważniejsze potyczki i rekordowe pule nagród. Dota nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Valve nie ma litości. 17 tys. zresetowanych kont w DOTA 2

Valve nie bierze jeńców i nie lubi rozdzielać się na drobne – jak banować, to masowo. Kolejna fala restartów kont przetoczyła się przez oszustów w DOTA 2.

Jutro rusza ostatnia pula biletów na IEM i ESL One w Katowicach

Jutro będzie ostatnia okazja, aby kupić bilety na ESL One oraz IEM Katowice 2019. Lepiej się spieszyć, bo bez tego możecie spędzić kilka godzin w kolejce przez Spodkiem.

Major w Dota 2 nie odbędzie się z powodu zwrotu “ching chong”?

Dota 2 Chongqing Major nadal spowite jest mgłą kontrowersji jakie powstały w wyniku, niektórych zdaniem, rasistowskiego komentarza jednego z graczy. Zawodnik, który zażartował z języka chińskiego może mieć teraz problemy z wjazdem na teren kraju i wzięcia udziału w zawodach. Cenzura w Chinach nadal ma się dobrze.

Już dzisiaj rusza druga tura sprzedaży biletów na IEM i ESL One Katowice

Już dzisiaj rusza druga tura sprzedaży biletów na jedną z najważniejszych imprez esportowych na świecie. Od godziny 16 będziemy mogli nabyć wejściówki na światowy finał Intel Extreme Masters Katowice 2019 i ESL One. Szczegóły oraz ceny biletów poniżej.

IEM Katowice 2019 – w tym tygodniu rusza sprzedaż drugiej puli biletów

Już w tym tygodniu do sprzedaży trafi druga pula biletów na IEM Katowice 2019 oraz ESL One Katowice 2019. Warto być czujnym, bo wejściówki prawdopodobnie rozejdą się w ciągu kilku lub kilkunastu minut.

GORĄCE RECENZJE