Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 na nowym, niezwykle długim pokazie

The Last of Us 2 na nowym, niezwykle długim pokazie

Naughty Dog i Sony w ramach The State of Play w końcu pokazały graczom długi fragment rozgrywki nadchodzącego The Last of Us 2. Jest na co czekać!

Premierę gry zapowiedziano na 19 czerwca tego roku. Z racji nieodległego terminu premiery, twórcy w końcu zdecydowali się pokazać graczom obszerny, bo aż 20-minutowy fragment gry. Nagranie pochodziło z PlayStation 4 Pro. Zobaczyliśmy na nim między innymi sceny zapowiadające misję, którą potem realizowała Ellie. Gracze mogli w tym czasie zobaczyć między innymi nowe animacje głównej bohaterki, takie jak wspinaczkę, jazdę konno, pływanie łódką i możliwość dostawania się w trudne miejsca za pomocą liny.

Zobacz: TLOU2 – świeży gameplay prezentujący mechaniki

Pokaz The Last of Us 2 był również okazją do przyjrzenia się nowym przeciwnikom, w tym nowym rodzajom zarażonych i psom. Jednak nasza bohaterka nie pozostanie bezbronna. Oprócz znakomitych umiejętności w posługiwaniu się bronią palną i łukiem, będziemy mogli ukrywać się w zaroślach. A gdy przyjdzie do walki wręcz – stosować nie tylko ciosy, ale i uniki. Przy okazji dobra wiadomość dla miłośników krwawych scen – tych w grze Naughty Dog zdecydowanie nie zabraknie.

Zobacz: TLOU2: Sony zidentyfikowało autorów przecieku. Nie są związani z twórcami gry

Pokaz TLOU2 w całości możecie zobaczyć poniżej:

Jak Wam się podoba?

A świetne oferty na PlayStation 4 znajdziecie tutaj:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceYT Sony
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię