Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 najszybciej sprzedającą się grą na PS4 w...

The Last of Us 2 najszybciej sprzedającą się grą na PS4 w historii

Od premiery The Last of Us 2 minęło zaledwie kilka dni, ale już pobiła kilka rekordów – jest m.in. najszybciej sprzedającą się grą na PS 4.

Informacja ta pochodzi z raportu opublikowanego przez GamesIndustry.biz i według niej, The Last of Us Part II przebiło już hit z 2016 roku – Uncharted 4. To do tej pory była gra, która dzierżyła zaszczytne pierwsze miejsce jeśli chodzi o prędkość sprzedaży na PS4.

premiera The Last of Us 2

 

Przewaga The Last of Us Part II nie jest duża – wynosi póki co zaledwie 1 procent. Aczkolwiek trzeba brać pod uwagę, że w raporcie nie są brane pod uwagę kopie cyfrowe – oznacza to, że TLOU 2 mogło pokonać konkurencję o wiele wyższym wynikiem. 

Zobacz: Gitara The Last of Us Part II za 9 tys. zł i jest to okazja!

Widać natomiast gigantyczną przewagę TLOU 2 nad pierwszą częścią serii. Nowe dzieło Naughty Dog sprzedaje się aż o 76% lepiej niż poprzedniczka. Pobiło też kilka innych rekordów. Jest najlepiej sprzedającą się grą w wersji pudełkowej w tym roku, bijąc od 40% Animal Crossing: New Horizons. W ramach ciekawostki, za The Last of Us 2 plasuje się Ring Fit Adventure.

Zobacz: TLOU 2: autorzy przepraszają za plagiat w piosence Ellie

Wy też należycie do grona graczy, których zachwyciło TLOU 2?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię