Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Sims 4 – strażacy i komornicy w nowej aktualizacji

The Sims 4 – strażacy i komornicy w nowej aktualizacji

W bezpłatnej aktualizacji do The Sims 4, która ma zostać udostępniona za kilka dni trafią m.in. komornicy oraz strażacy. Na graczy czeka również kilka zmian, które poprawią swobodę budowania domów.

Podczas ostatniej transmisji na żywo ekipa Maxis zapowiedziała darmową aktualizację, dla The Sims 4. Aktualizacja zostanie udostępniona już 2 czerwca, czyli zaledwie kilka dni przed wprowadzeniem rozszerzenia Eco Lifestyle.

Większość zmian, jakie wprowadzi aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy gry. Jedną z największych nowości są strażacy, którzy przybędą by ugasić pożar w domu. Z mniej przyjemnych postaci, do gry trafią również komornicy, którzy przyjdą zarekwirować sprzęty na poczet długów za nieopłacone rachunki. Komornicy byli obecni w grze już od DLC Uniwersytet, ale wtedy mogli ściągać długi wyłącznie ze studentów, którzy spóźniali się z opłatą czesnego.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – PETA krytykuje muzeum Blathersa

Maxis wprowadził również kilka zmian w mechanice rozgrywki. Teraz pod skrzynką na listy będzie dostępne menu pozwalające śledzić wszystkie rachunki, wraz uwzględnieniem zużycia.

Rachunek za prąd będzie pokazywała, które z przedmiotów dostępnych w domu generują największe koszty. Rozwiązanie idealnie połączy się z rozszerzeniem Eco Lifestyle, który pozwoli sprzedawać energię wytworzoną przez panele słoneczne.

Zobacz: Minecraft – 400 osób budowało to miasto przez 9 lat

Kolejną najbardziej zauważalną zmianą jest możliwość swobodnego umieszczania okien i drzwi bez konieczności wiązania ich z siatką. Nowością będą też drabiny.

Pełny stream możecie obejrzeć poniżej:

A Wy jak lubicie grać w Simsy? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitch
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię