Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – gracze ujawnili końcową zawartość gry

Diablo 4 – gracze ujawnili końcową zawartość gry

Nawet gdy coś jest poufne, to zawsze znajdzie się ktoś, kto zdradzi tajemnicę. Tak samo stało się z zawartością endgame w Diablo 4, którą do testów dostali wybrani gracze.

Testerzy Diablo 4 wbrew warunkom NDA ujawnili zawartość endgame. Blizzard rozesłał zaproszenia do wersji beta wyłącznie do braczy, którzy niedawno spędzili znaczną ilość czasu grając w Diablo II: Resurrected oraz Diablo III i Diablo Immortal. Zgodnie treścią zaproszenia zawartość gry miała pozostać poufna, co oznacza, że gracze mieli nie rozmawiać publicznie na jej temat oraz nie udostępniać nic w sieci.

Zobacz: Kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 ma w przyszłym roku dostać DLC

Jak można się spodziewać, wielu nie wytrzymało ciśnienia i „puściło farbę”. Co ciekawe, na subreddit poświęcony Diablo, admini ograniczyli możliwość dodawania postów, bo wielu graczy łamało warunki NDA. Ale „guma pękła” a Internet został zalany rzutami ekranu oraz innymi materiałami z Diablo 4. Na szczęście to co można znaleźć w sieci jest całkiem dobrej jakości, dzięki czemu możemy być spokojni o jakość nadchodzącego Diablo.

Na szczęście publiczne testy Diablo 4 startują już w przyszłym roku, podobnie zresztą jak premiera gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię