Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Wolf Among Us 2 na pewno nie w przyszłym roku

The Wolf Among Us 2 na pewno nie w przyszłym roku

Niespodziewanie w trakcie The Game Awards 2019 zapowiedziano drugą część The Wolf Among Us i to pomimo upadku niedawnego studia Telltale Games. Szkoda, że na kontynuację przygód Bigbyego i spółki będziemy musieli czekać co najmniej do 2021 roku.

Pierwsza część The Wolf Among Us została wydana w 2013 roku i została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów i graczy. Historia oparta na komiksach była wciągająca, a postacie wyraziste. Sam jestem wielkim fanem tej gry i uważam, że to jedna z lepszych produkcji, jakie wyszły spod młotka Telltale Games. Dlatego niezwykle ucieszyłem się z niespodziewanej i oficjalnej zapowiedzi drugiej części.

Niestety, na przygody złego wilka o imieniu Bigby będziemy musieli jeszcze poczekać. Jamie Ottile, dyrektor generalny przywróconego do życia Telltale Games zdradził, że The Wolf Among Us 2 na pewno nie zadebiutuje w 2020 roku. Według niego nie ma na to żadnych szans. Dlaczego? Deweloperzy po prostu potrzebują czasu, aby dopiąć wszystkie szczegóły. Gra ma oddawać ducha pierwowzoru i innych gier Telltale, ale nie zabraknie też kilku nowości.

Za produkcję The Wolf Among Us 2 oficjalnie odpowiada LCG Entertainment, do którego należy zarówno nowe Telltale Games, jak i studio AdHoc, składające się w większości z byłych pracowników Telltale. Przypominam też, że aktualnie całkowicie za darmo możecie pobrać z Epic Games Store pierwszą część The Wolf Among Us.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceForbes
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię