Advertisement
Strona głównaGryAktualnościThe Wolf Among Us 2 zapowiedziane! Gra zmartwychwstała

The Wolf Among Us 2 zapowiedziane! Gra zmartwychwstała

Wydawało się, że losy The Wolf Among Us 2 są już przesądzone. Tymczasem na The Game Awards 2019 oficjalnie zapowiedziano produkcję. Tym razem nie autorstwa Telltale Games, a AdHoc Studio.

Po upadku Telltale Games wszyscy byliśmy przekonani, że Wolf Among Us 2 dokonało żywota i nigdy nie poznamy dalszej historii Złego Wilka i jego baśniowych kompanów. Dlatego właśnie zapowiedź gry na The Game Awards 2019 to prawdopodobnie jedno z największy zaskoczeń tej imprezy. Bigby nie umarł i zapewnia o swoim powrocie.

Gra oczywiście nie jest tworzona przez Telltale Games, które upadło i już nie istnieje. Pracuje nad nią AdHoc Studio, które złożone zostało w większości z byłych pracowników Telltale Games. Zatem o zachowanie odpowiedniego klimatu raczej nie musimy się martwić. Natomiast chciałbym, aby gra korzystała z nieco nowszych rozwiązań i była lepiej przystosowana do dzisiejszych standardów, bo ostatnie produkcje Telltale trochę już trąciły myszką. Na pewno mogły działać i prezentować się dużo lepiej.

The Wolf Among Us 2 trafi na konsole oraz PC-ty, gdzie będzie dostępna tylko i wyłącznie w Epic Games Store. Póki co nie znamy oficjalnej daty premiery.

The Wolf Among Us 2 – trailer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię