Strona głównaGryTo koniec Telltale Games!

To koniec Telltale Games!

Nad rankiem dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość. Studio Telltale Games zostaje zamknięte. To oznacza, że nie doczekamy się drugiej części Wolf Among Us czy też zapowiadanej gry w świecie Stranger Things.

Informacja jest niestety oficjalna. W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciel Telltale Games potwierdził, że większość pracowników studia otrzymała wypowiedzenia. Przy biurkach pozostanie jedynie 25 osób, które dokończą trwające projekty, czyli przede wszystkim ostatnią część The Walking Dead. Nowe produkcje nie będą już wydawane. To oznacza, że nie zagramy w drugą część Wolf Among Us oraz Stranger Things. Szkoda. Wielka szkoda.

Pete Hwaley z Telltale zaznaczył, że od roku trwały prace naprawcze, które miały przywrócić studio na odpowiednie tory. Jednak zabrakło im czasu i są zmuszeni zamknąć całe przedsięwzięcie. Gwoździem do trumny były ostatnie gry, które pomimo wysokich ocen nie sprzedawały się zbyt dobrze. To między innymi seria gier z Batmanem czy właśnie ostatni sezon The Walking Dead.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię