Strona głównaGryThief oraz The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition za darmo

Thief oraz The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo

W tym tygodniu po raz kolejny gracze, którzy jeszcze tego nie zrobili mają okazję zgarnąć od Epic Games The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition całkowicie za darmo. Drugą propozycją tego tygodnia jest Thief.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition nazywany jest także duchowym spadkobiercą Fallout New Vegas. Nic dziwnego, za grę odpowiedzialni są Leonard Boyarsky oraz Tim Cain.

Tytuł to pierwszoosobowa gra RPG osadzona w realach science fiction. Akcja rozgrywa się w XXIV wieku i przedstawia retrofuturystyczną wizję przyszłości, w której ludzkość ruszyła na podbój kosmosu. Miejscem akcji jest kolonia w układzie Arkadia. Gracz wciela się w członka załogi jednego ze statku lecącego do kolonii. Ten jednak z niewiadomych przyczyn zbacza z kursu przez co część, załogi ginie a wielu pasażerów pozostaje w stanie hibernacji.

Pobierz za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

Po przebudzeniu z hibernacji nasza postać dowiaduje się, że jedyną szansą na przetrwanie jest znalezienie sposobu na wybudzenie inżynierów i specjalistów, którzy pomogą sprowadzić statek na oryginalny kurs i uratują resztę pasażerów. Gra oferuje bardzo wiele ścieżek fabularnych, dzięki czemu możemy liczyć na wiele różnego rodzaju zakończeń.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Drugim tytułem jest Thief – pierwszoosobowa gra akcji Eidos-Montréal. Nowa odsłona tej kultowej serii po raz kolejny pozwoli graczowi kraść, skradać się i infiltrować miasto. Wciel się w Garreta i zostać mistrzem złodziejskich umiejętności. Weź udział w powstaniu wywołanym przez ciemiężonych przez władze obywateli.

Tytuł można pobrać wchodząc TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię