Strona głównaWiadomościTiny Tina’s Wonderlands od startu będzie miała crossplay dla wszystkich platform

Tiny Tina’s Wonderlands od startu będzie miała crossplay dla wszystkich platform

Randy Pitchford z Gearbox poprosił graczy by “łagodnie traktowali grę”, bo żadna z platform nie jest gotowa na to co ją czeka w Tiny Tina’s Wonderlands.

Randy Pitchford potwierdził, że Tiny Tina’s Wonderlands będzie miała pełny crossplay dla wszystkich platform. Oznacza to również wsparcie dla PlayStation, które w przypadku Borderlands 3 było notorycznie blokowane. Jednocześnie Pitchford podziękował partnerom w 2K Games, w tym Sony, za wspólną pracę nad grą.

Zaznaczył też jednak, że gra może mieć pewne problemy, ponieważ “żadna platforma nie była zaprojektowana na coś takiego”. Zaznaczył, że wykonali niewiarygodną ilość pracy by wszystko działało, ale crossplay w takiej formie to dla autorów sporo niewiadomych.

Czas pokaże czy i jakie problemy się pojawią, więc jeśli myślicie o zakupie gry z myślą o coopie na kilka różnych konsol, być może najlepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać na pierwsze wrażenia innych.

Zobacz: Rainbow Six Siege testuje crossplay

Randy Pitchford ma też dobrą wiadomość dla fanów Borderlands 3 – jego zdaniem dodanie crossplay na PlayStation to tylko kwestia czasu, ale na więcej szczegółów jeszcze przyjdzie pora. Tiny Tina’s Wonderlands zadebiutuje 25 marca na konsolach Xbox, PlayStation oraz PC, jako czasowy exclusive dla Epic Games Store. Po premierze pojawią się cztery dodatki, z nowymi terenami, bossami, lootem oraz przedmiotami kosmetycznymi, oraz siódmą klasą postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię