Strona głównaGryAktualnościElden Ring: rekord speedruna to obecnie poniżej 30 minut

Elden Ring: rekord speedruna to obecnie poniżej 30 minut

Speedrunnerzy nie próżnują i, w ciągu nieco ponad 2 tygodni od premiery Elden Ring, już biją kolejne rekordy w tej grze.

Duży, otwarty świat gry jest nie lada wyzwaniem dla tych, którzy uwielbiają odkrywać nowe sposoby przechodzenia gier “na czas”. Jeszcze do niedawna rekordem były dwie godziny, ale to już nieaktualny wynik – teraz najlepszy czas to… poniżej 30 minut.

Wynik taki osiągnął Distortion2, speedrunner i streamer, który ma na swoim koncie już niejedną grę From Software. Zapis z rekordowego przejścia możecie zobaczyć poniżej:

Zajęło mu to dokładnie 28 minut i 59 sekund. Jednak trzeba mieć na uwadze, że tutaj chodziło tylko o czas – więc gracz omijał dialogi i duże sekcje gry oraz wykorzystywał exploity.

Zobacz: Aplikacja na iOS ułatwia grę w Elden Ring

Oczywiście oglądając film, pamiętajcie, że zawiera on SPOILERY. Jeśli jednak to Wam nie przeszkadza, nagranie warto obejrzeć bo robi niesamowite wrażenie. Szczególnie, jeśli uświadomimy sobie, że inne gry From Software – liniowe, bez zamkniętego świata – były przechodzone w 20 minut.

Jak myślicie, kiedy uda się ustanowić nowy rekord?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię