Strona głównaWiadomościTitantall 2 dostępny w abonamencie Origin Access

Titantall 2 dostępny w abonamencie Origin Access

EA nie ustaje w rozpieszczaniu swoich stałych i nowych klientów usługi Origin. Abonenci otrzymają Titanfall 2, a we wrześniu dołączy do niego Battlefield 1.

Mamy kolejny powód, by zajrzeć na stronę Origin. Za cenę jednomiesięcznego abnonamentu możemy ograć wiele tytułów EA, a w tym dodaną kilka godzin temu świetną strzelankę z trybem single i multiplayer. Mowa tu o Titanfall 2, o którym nie tak dawno pisaliśmy, że otrzymał dodatkowe rozszerzenie do kooperacji.

Czy warto zainwestować ciężko zarobione/wycyganione 14,99 zł? Jasne, że warto. Oprócz dostępu do pełnej wersji Titanfall 2, wraz ze wszystkimi DLC, będziemy mogli przegrać również inne gry. Nie wymienimy tu całej listy tytułów, bowiem w trakcie 30 dni mało kto byłby wstanie przejść wszystkie, ale podamy najciekawsze z nich. Tu między innymi seria Dead Space, Mass Effect, Dragon Age, Mirrors Edge: Catalyst, kilka odsłon najnowszych Need for Speedów, Star Wars Battlefront, czy też kompletny zestaw Crysisa.

Wiemy także, że w niedługim odstępie czasu do peletonu pełnego wysokobudżetowych produkcji dojedzie kolejna perełka. W okolicach września w usłudze Origin Access w menu znajdziemy tegoroczny hicior multiplayer – Battlefield 1. Dlatego przed zakupem abonamentu rozważmy, czy nie lepiej zapłacić 79,99 zł za cały rok i mieć zapewniony dostęp do przyszłych niespodzianek.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię