Strona głównaWiadomościTitanfall 2 otrzyma nowy tryb gry dla 4 graczy

Titanfall 2 otrzyma nowy tryb gry dla 4 graczy

W niedługim czasie serwery Titanfall 2 powinny zostać skolonizowane przez nowych bądź powracających po dłuższej przerwie graczy, bowiem studio Respawn Entertainment ma w zanadrzu nowe DLC. Operation Frontier Shield umożliwi rozgrywkę kooperacyjną.

Twórcy nie ustają w przygotowywaniu bezpłatnych dodatków do Titanfall 2. Nowe mapy do ogrania w trybie multiplayer, skóry do założenia na mecha, widowiskowe animacje i poprawki wdrażane są z miesiąca na miesiąc. O ile można było wcześniej powiedzieć, że Respawn Entertainment utrzymywało na powierzchni swoją gierkę, to w chwili premiery nowego rozszerzenia Operation Frontier Shield wzniesie ją ponad nieboskłon gamingu.

Skąd ta pewność? DLC zaplanowany na 25 lipca będzie o wiele ciekawszy i zachęci graczy do ponownej instalacji lub zakupu gry. Ma wprowadzić tryb kooperacji dla 4 graczy. W tym wariancie zabawy gracze będą mogli sprawdzić się w walce z dopracowaną sztuczną inteligencją kierującą zmechanizowanymi przeciwnikami. Po zainstalowaniu bezpłatnego rozszerzenia otrzymamy wstęp do scenariuszy walki o czterech poziomach trudności.

Projektanci studia  wdrożyli do tego trybu 5 map (Homestead, War Games, Forwardbase Kodai Blackwater Canal, Rise), a na każdej z nich zmierzymy się z hordami wrogów nacierających na nas falami. Z tymże celem wyzwania nie jest walka o przetrwanie bądź nabicie rekordowej liczby punktów, a ochrona maszyn, tzw. Żniwiarzy. W trakcie przechodzenia kolejnych fal będziemy mogli wydać uzbierany hajs np. na modernizację tytana oraz przedmioty i narzędzia przydatne w walce z trudniejszymi przeciwnikami..

[you tube=fE7_tVG_t28]

 

Oprócz dodatku, który ukaże się na Originie za kilka dni, twórcy szykują kolejne lokacje (między innymi Township) do zagrywania się przez sieć. Pierwszoosobowym FPS-em warto się zainteresować nie tylko przez wzgląd na rozbudowywane tryby rozgrywki. W pierwszy weekend po premierze dodatku, pełną wersję Titanfall 2 wraz z Operation Frontier Shield będzie można przetestować za darmo.

Źródło: wccftech.com respawn.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię