Strona główna Wiadomości To koniec Goclever, firma ogłosiła upadłość. Użytkownicy mogą mieć problem z gwarancją

To koniec Goclever, firma ogłosiła upadłość. Użytkownicy mogą mieć problem z gwarancją

Po ponad 11 latach istnienia poznańska firma Goclever specjalizująca się w dostarczaniu elektroniki użytkowej ogłosiła upadłość. O zakończeniu działalności klienci zostali poinformowani bezpośrednio na stronie sklepu.

Polski producent elektroniki użytkowej po 11 latach zamyka działalność. Goclever produkowało tablety, netbooki, smartfony oraz kamery sportowe. Zajmowało się również eksportem sprzętu na rynek w Europie i Azji.

Zobacz: Właściciel giełdy kryptowalut BitMarket.pl znaleziony martwy

W związku z ogłoszeniem upadłości wszelkie naprawy gwarancyjne nie będą wykonywane. Według zapewnień procedura napraw ma być wkrótce rozwiązana. Użytkownicy, których sprzęt został naprawiony przed datą ogłoszenia upadłości mieli szczęście i otrzymają sprawne urządzenia. Jeżeli serwis nie wyrobił się z naprawą, użytkownikowi zostanie zwrócony niedziałający sprzęt. W tej sytuacji można zażądać zwrotu pieniędzy za naprawę produktu. Co oczywiście nie oznacza, że pieniądze będzie można odzyskać.

Niniejszym zawiadamiamy, że postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Wydział XI Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 10 lipca 2019r.  wydanym w sprawie  XI GUP 217/19 ogłoszona została upadłość obejmująca likwidację majątku Dłużnika GOCLEVER   Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu KRS 0000264176.

Pełną treść komunikatu znajdziecie bezpośrednio na stronie.

Zobacz: Microsoft przez przypadek pokazał nowy wygląd menu start w Windows 10

Korzystaliście ze sprzętu Goclever? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE