Strona główna Wiadomości Rozrywka Twórcy Avengers: Endgame znaleźli rolę w świecie Marvela dla Keanu Reevesa

Twórcy Avengers: Endgame znaleźli rolę w świecie Marvela dla Keanu Reevesa

Bracia Russo z pomocą Kevina Smitha podrzucają reżyserom pomysły na kolejne produkcje.

Plotki o pojawieniu się Keanu Reevesa w superbohaterskim świecie krążą od jakiegoś czasu po branży filmowej. Skoro nie mamy jednak jeszcze oficjalnych ogłoszeń, a aktor zdaje się być zajęty swoją rolą w Cyberpunku, osoby zaangażowane w tworzenie głośnych produkcji Marvela postanowiły zabawić się w odrobinę spekulacji.

Zobacz: Dzięki Keanu Reevesowi postać Johnny’ego Silverhanda stała się bardziej złożona

Krótka dyskusja na temat roli Keanu Reevesa w MCU wyniknęła przy okazji rozmowy Kevina Smitha z braćmi Russo na kanale IMDb. Po kilku pytaniach o Endgame, Smith wspomniał o branży zainteresowanej zatrudnieniem Keanu. Spytał więc wprost: „W jakiej roli powinniśmy go zobaczyć?”. Chociaż bracia Russo nie mieli gotowej odpowiedzi, kiedy odbili piłeczkę w stronę Kevina i ten odpowiedział: „Moon Knight”, obaj uznali to za wyjątkowo dobry pomysł.

Wspólnie doszli też do wniosku, że możliwości pracy z Keanu są wręcz nieograniczone. Chociaż wielu fanów chce zobaczyć go w roli Wolverine’a, opcji jest jeszcze bardzo dużo. W powietrzu unosiła się jednak sugestia, że nie mamy do czynienia wyłącznie ze spekulacjami, co na głos powiedział również sam Smith. Czyżby Keanu mógłby niedługo miał zawitać do MCU?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE