Strona głównaEsportTo oficjalne – GuardiaN dołącza do FaZe Clan w miejsce allu

To oficjalne – GuardiaN dołącza do FaZe Clan w miejsce allu

Potwierdziły się wcześniejsze pogłoski. Po odejściu z Natus Vincere Ladislav 'GuardiaN’ Kovács dołącza do FaZe Clan. W drużynie zastąpi poprzedniego snajpera, czyli Aleksiego ‘allu’ Jalli.

Informacja została oficjalnie potwierdzona przez organizację FaZe Clan. – Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że GuardiaN dołącza do naszej drużyny. Gracze również są podekscytowani wizją powrotu do pracy po krótkiej przerwie – powiedział Robert ‘RobbaN’ Dahlström, trener FaZe Clan. Przy okazji drużyna podziękowała ‘allu’ za jego dotychczasową grę, życząc mu powodzenia w kolejnym rozdziale jego kariery. Póki co nie wiadomo, gdzie trafi Fin. Wciąż obowiązuje go kontrakt z FaZe, więc będzie otrzymywał pensję, ale nie ma co liczyć na miejsce w składzie.

GuardiaN dołączył do FaZe Clan po tym, jak kilka dni temu odszedł z Natus Vincere. Drużyna chciała go odsunąć od składu, ale on postanowił rozstać się z organizacją na własnych warunkach. Te zmiany to pokłosie słabego występu drużyny na PGL Major Kraków 2017, gdzie Natus Vincere nie zdołało awansować do czołowej ósemki, przez co stracili status Legend. Co ciekawe, dokładnie to samo spotkało FaZe Clan, które nie zdołało wygrać ani jednego meczu.

Aktualny skład FaZe Clan:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Robert „RobbaN” Dahlström (trener)

Źródło: The Score Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię