Strona głównaWiadomościTolkienowski świat na nowym zwiastunie nadchodzącej gry Śródziemie: Cień Wojny

Tolkienowski świat na nowym zwiastunie nadchodzącej gry Śródziemie: Cień Wojny

Kolejna wideo zapowiedź Śródziemia jest klimatyczna i wywołuje ciary na plecach. Pysznie zapowiada się początek października.

Niestety premiera gry nastąpi później niż zakładano pierwotnie. Jest to jednak nieduży odstęp czasu, bowiem twórcy potrzebują tylko dwóch miesięcy więcej, by dopracować swoje dzieło. Natenczas możemy dokonać zamówienia w przedsprzedaży, ale w Śródziemie: Cień Wojny zagramy dopiero 10 października.

Mała obsuwa w żaden sposób nie popsuje planów wydawcy, a wręcz przeciwnie. Do sieci trafiają nowe materiały, które stale podnoszą ciśnienie wśród graczy. Tym razem otrzymaliśmy prawdziwą bombę – na YouTube rozbłysł nowy zwiastun ukazujący fabułę i tolkienowski klimat. Przez film przewija się duży pająk, jakiś pierścionek, skrzydlaty demon, a nawet opancerzony koleś z ogromną stalową maczugą przemawiający do dziwnej, rozpalonej kuli. Coś już Wam świta?

   
W redakcji rozgorzała już awantura o to, kto pierwszy wbije nóż w plecy obrzydliwego orka i zdobędzie pierścień, który pozwoli rządzić wszystkimi. To może być czarny koń roku 2017. Mimo, że większość elementów gry widzieliśmy już w pierwszej części, a także i w innych grach bazujących na dynamicznej walce, to jednak jest w niej tolkienowska zaprawa. Śwat fantasy oblany polewą orkową smakuje zawsze, gdy w dłoni spoczywa naostrzony scyzoryk, a oczy rwą się do walki.   

Źródło: gematsu.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię