Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTorchlight: Frontiers od teraz jest pełnoprawnym Torchlight III

Torchlight: Frontiers od teraz jest pełnoprawnym Torchlight III

Ogłoszony w sierpniu 2018 darmowy spin-off Torchlight: Frontiers od teraz komunikowany jest jako pełnoprawna gra premium Torchlight III. Echtra Games uważa, że jest to godny następca i sequel Torchlight I oraz II.

O zmianach poinformował Max Schaef, założyciel Echtra Games i współtwórca oryginalnego Torchlight, który współpracował nad grą z nieistniejącym już studiem Runic Games. Torchlight Frontiers z bezpłatnego spin-offa przeistoczył się w grę premium, będącą kontynuacją wydarzeń przedstawionych w poprzednich częściach gry. Jak twierdzi jest to naturalny proces dewelopmentu oraz rozwiązanie wprowadzone na podstawie opinii testerów wersji alpha.

Zobacz: Torchlight powraca!

Jak mówi Schaef, teraz gdy wywalili nonsens w postaci gry free-to-play ekipa deweloperska może w końcu działać. Torchlight III będzie klasyczną grą hns z rozgrywką w stylu poprzednich części. Trójka zachowa ten sam dziwaczny i artystyczny styl graficzny. Gracze będą wybierać spośród czterech klas – Mrocznego Maga, robota Forge, potężnego Railmastera oraz czwartej nieogłoszonej jeszcze klasy. Tradycyjnie dostaniemy również do wyboru zwierzaka towarzysza, który będzie pomagał przechowywać i sprzedawać zebrane z ziemi graty. Co więcej grać będziemy mogli zarówno online jak i offline.

Zobacz: Perfect World Entertainment przedstawia gameplay Torchlight Frontiers

Mówiąc, krótko kamień spadł mi z serca. Darmowy spin-off to było coś co z pewnością zabiłoby markę. Seria jest przyjemną odskocznią i jest pełna różnego smaczków. Liczę na to samo w trzeciej części. Torchlight III ma trafić na PC jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię