Strona głównaGryAktualnościWorld of Tanks: aktualizacja wprowadza potężne, dwulufowe czołgi

World of Tanks: aktualizacja wprowadza potężne, dwulufowe czołgi

Rosjanie słynęli z wielu, nie zawsze udanych konstrukcji wojskowych. Jednym z ciekawszych pomysłów były czołgi z dwiema lufami, które teraz trafiają do World of Tanks.

Radzieckie drzewko technologiczne, którego elementem będą te niecodzienne maszyny, trafi do gry w ramach aktualizacji do wersji 1.7.1, która pojawi się na serwerach w nocy z 29 na 30 stycznia. Trzy modele, wyposażone w podwójną armatę, pozwalają na jednoczesny strzał z obu luf. Jeśli obawiacie się, że taki ruch ze strony Wargaming wprowadzi zaburzenie balansu do potyczek – uspokajam. Z jednej strony nowe pojazdy będą miały potężną siłę ognia, ale z drugiej – będą bardziej bezbronne w trakcie trwającego dłużej przeładowywania. Poza tym są to na tyle wielkie i ciężkie maszyny, że w ich przypadku będziemy mogli zapomnieć o mobilności.

Zobacz: Zatrzymała go policja bo groził partnerce, która nie chciała mu kupić czołgu w World of Tanks

Oprócz tej nowości, do gry trafi jeszcze jedna – zestaw demontażowy. Pozwoli on na darmowe usunięcie jednego ulepszenia zamontowanego w naszym pojeździe. Wcześniej możliwość taką mieli tylko gracze, którzy zapłacili za nią 10 sztuk złota.

Nowości od Wargaming przedstawia nowy trailer:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWargaming
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię