Advertisement
Strona głównaGryTotal War Saga: Troy za darmo w dniu premiery!

Total War Saga: Troy za darmo w dniu premiery!

To dopiero news! Twórcy gry Total War Saga: Troy zapowiedzieli, że ich nowa produkcja będzie czasowym tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store. Ale nie to jest najważniejsze. W dniu premiery grę będzie można odebrać za darmo!

Twórcy Total War Saga: Troy podzielili się niezwykle ciekawymi informacjami. Po pierwsze, poznaliśmy oficjalną datę premiery gry na PC. Ta będzie dostępna od 13 sierpnia tego roku. Co ważne, przez pierwsze 12 miesięcy będzie to tytuł ekskluzywny na Epic Games Store. Dopiero po tym czasie gra trafi również na inne platformy, w tym prawdopodobnie Steama.

Total War Saga: Troy za darmo!

Ale nie to jest najważniejsze! Creative Assembly ogłosiło, że Total War Saga: Troy przez pierwsze 24 godziny po premierze na Epic Games Store będzie do odebrania całkowicie za darmo! Tak, dobrze przeczytaliście – nowa gra, debiutująca 13 sierpnia tego roku, będzie dostępna za darmo. Jeśli dodacie ją do swojego konta w ciągu pierwszej doby, to zostanie w nim już na zawsze i za produkcję nie będziecie musieli płacić. To promocja, które wcześniej jeszcze nie było i jest ona w całości opłacana przez Epic Games.

Deweloper jednocześnie zapewnił, że jest to jednorazowa decyzja, a kolejne odsłony serii będą w dniu premiery dostępne również w innych sklepach. Na ten moment umowa z Epic Games Store dotyczy tylko i wyłącznie nadchodzącej produkcji. Przy okazji Creative Assembly chce sprawdzić, jak dużą popularnością będzie cieszyć się gra. Nie bez znaczenia jest również otworzenie się na nowych użytkowników, którzy na pewno pojawią się dzięki tak hojnej promocji.

– W ostatecznym rozrachunku uważamy, że jest to dobry decyzja dla naszych graczy, dobra decyzja dla Creative Assembly, a zatem dobra także dla serii Total War – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Troy to kolejna odsłona (a w sumie to spin-off) niezwykle popularnej serii gier strategicznych. Tym razem zostaniemy historycznie przeniesieni do czasów wojny trojańskiej. Gracz będzie miał do wyboru albo pokierować losami broniącej Troi, albo stanąć po stronie atakujących Greków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię