Strona głównaGryAktualnościTotal War: Warhammer 3 – dodatek Immortal Empires już latem

Total War: Warhammer 3 – dodatek Immortal Empires już latem

Creative Assembly poinformowało, że dodatek Immortal Empires do Total War: Warhammer 3 zostanie udostępniony jeszcze tego lata. Dostaniemy sporo poprawek oraz darmowe jednostki.

Dzisiaj opublikowano plany rozwoju trzeciej odsłony Total War: Warhammer. Szczegóły zostały omówione na blogu marki, w którym znalazła się m.in. poniższa grafika.

Total War Warhammer 3
Total War Warhammer 3 Road Map

Wynika z niej, że dodatku Immortal Empires nadejdzie jeszcze tego lata. Będzie to kontynuacja kampanii Mortal Empires z dwójki. Połączy ona mapy oraz frakcje ze wszystkich trzech gier. Zła wiadomość jest taka, że na początku DLC będzie dostępne jako otwarta beta. Deweloper tłumaczy, że traktuje to jako monumentalne, stale ulepszane przedsięwzięcie i wydanie wersji beta ma to podkreślić.

Potem przyjdą dwie aktualizacje 1.2 oraz 1.3. Te mają wprowadzić poprawki sztucznej inteligencji. Oprócz tego otrzymamy Regiments of Renown z nowymi jednostkami. Regimenty mają działać nieco inaczej niż w poprzednich częściach cyklu, ale najważniejsze, że zostaną udostępnione za darmo. Do tego bezpłatne jednostki trafią do każdej z frakcji.

Zobacz: Assassin’s Creed Nexus: screeny ujawniają pierwsze szczegóły

Kolejne aktualizacje przyniosą więcej darmowych jednostek. Aktualizacja 2.0 ma zawierać poprawki drzewek umiejętności i bitew. Wtedy też deweloper udostępni zestaw narzędzi pozwalający graczom na tworzenie modyfikacji.

Niestety rozwleczenie mapy rozwoju wcale nie zachwyca fanów. Owszem są głosy aprobaty i zadowolenia, że będzie coś za darmo. Jednak rozwleczenie tego w „nieskończoność” nie napawa już takim optymizmem.

A jak Wy się na to zapatrujecie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię