Strona głównaGryAktualnościTrailer Blair Witch - Bloober Team znów udowodnią, że są mistrzami horroru?

Trailer Blair Witch – Bloober Team znów udowodnią, że są mistrzami horroru?

Co powstanie z połączenia polskiej kreatywności z budżetem na poziomie Microsoftu? O tym można się przekonać patrząc na trailer Blair Witch – nowej gry polskiego studia Bloober Team.

Bloober Team ma już wprawę w tworzeniu gier kręcących się wokół tematyki horrorów – to przecież spod ich rąk wyszły dwie części cenionej gry Layers of Fear. Teraz zabierają się za klasykę gatunku – opowieść o wiedźmie z Blair.

Zobacz: Layers of Fear za darmo na Steam

Blair Witch jest exclusivem na Xboxa i PC, a pierwsze informacje na temat tej gry pojawiły się na tegorocznym E3. Wtedy jednak jeszcze nikt nie zdawał sobie sprawy jaki potencjał drzemie w Polakach, jeśli chodzi o warstwę graficzną ich nowej gry. A ta, jak pokazuje trailer, w Blair Witch jest doprawdy wspaniała – zresztą, zobaczcie sami:

Trailer Blair Witch:

 

Fabuła gry rozgrywa się dwa lata po scenach z 1. części filmu. Wcielamy się w rolę policjanta, który musi przemierzyć las Black Hills w poszukiwaniu zaginionego. Aby gra tworzyła spójną całość z filmem, autorzy przyjęli podobną konwencję “found-footage”, czyli nagrań znalezionych przypadkiem i imitujących prawdziwy, amatorsko nagrany materiał VHS. Premiera gry już niedługo – 30 sierpnia. 

Jak Wam się podoba materiał z trailera?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię