Strona głównaKonsoleSuper Mario Maker 2: gracz stworzył poziom, którego przejście jest jak trafienie...

Super Mario Maker 2: gracz stworzył poziom, którego przejście jest jak trafienie w loterii

Zasady tworzenia poziomów do Super Mario Maker 2 mówią, że aby móc udostępnić stworzony poziom, musi on dać się przejść. Gracz o nicku PangaeaPanga stworzył level, którego jeszcze nikt nie przeszedł.

Poziom nazywa się Cyber Security 101: Brute Force. To zagadka logiczna w stylu “zgadnij o jakiej cyfrze myślę”. I mówimy tu o nie jednej, a dwóch cyfrach z zakresu od 0 do 99 999 999. 

Najtrudniejszy poziom do Super Mario Maker 2

Twórca ujawnił co prawda kilka szczegółów stojących za tworzeniem liczb do odgadnięcia, ale niezbyt pomaga to śmiałkom, którzy chcą przejść poziom. Co ciekawe, planuje wkrótce jego “modernizację” i zwiększenie możliwości (czytaj: podniesienie i tak już niebotycznego poziomu trudności). Są już osoby, którym udało się odczytać kod poziomu, ale nadal nikt go nie przeszedł. Autor planuje za jakiś czas ujawnić jego tajemnicę, ale najpierw chce by gracze nieco się pomęczyli. Utrzymanie tajemnicy będzie o tyle łatwiejsze, że Super Mario Maker 2 nie pozwala edytować leveli osobom, które nie są ich autorami. 

Zobacz: Super Mario Maker 2 na szczycie rankingu sprzedaży w Wielkiej Brytanii

Jeżeli chcecie sprawdzić swoich sił, course ID to 6SQ-DLG-Y2G. A jeśli komuś uda się przejść level to proponujemy zagrać w totka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię