Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA 6 coraz bliżej? Rockstar zatrudni osobę do wykonania ważnego trailera

GTA 6 coraz bliżej? Rockstar zatrudni osobę do wykonania ważnego trailera

Od ostatniej odsłony serii Grand Theft Auto minęło już tyle lat, że nic dziwnego, że gracze każdy, najdrobniejszy nawet sygnał interpretują jako zwiastun prac nad kolejną. Nie inaczej jest w przypadku nowych ogłoszeń o pracę, umieszczonych przez Rockstar.

Firma ogłosiła poszukiwania osoby na stanowisko “video editora”, który miałby się zająć ważnym trailerem. Nie wspomniano o szczegółach, ale oczywiście wyobraźnia graczy od razu skierowała się w kierunku GTA 6.

Zobacz: GTA 5 dostaje moda z rewelacyjnie odwzorowanym Vice City

Osoba, która miałaby się zająć “ważnym trailerem” ma być “wysoce uzdolniona” i “doświadczona”. Powinna umieć “współpracować z zespołem, rejestrować materiał z gier i edytować go”. Poszukiwane są osoby, które są też w stanie stworzyć “porywającą narrację”. Format, który ma stworzyć, powinien się mieścić w 60 sekundach.

Zobacz: Wiemy czemu GTA 4 zniknęło ze Steama. Chodzi o Games for Windows Live

Co ciekawe, idealny kandydat otrzyma nie tylko zadania do wykonania, ale też sam będzie je zlecał. Standardowo już w tej branży musi też radzić sobie z presją terminów i cechować dobrym nastawieniem. Całość ogłoszenia zobaczycie tutaj.

Pasujecie do wspomnianego opisu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię