Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA 5 dostaje moda z rewelacyjnie odwzorowanym Vice City

GTA 5 dostaje moda z rewelacyjnie odwzorowanym Vice City

Zawsze nas zachwyca, kiedy w Sieci pojawiają się pracochłonne modyfikacje, przenoszące jedne kultowe lokacje z gier do innych. Jednym z takich modów jest Vice City przeniesione do GTA 5.

Mod, o którym chcemy Wam powiedzieć, nazywa się Vice Cry: Remastered i – jak łatwo się domyślić – przeznaczony jest dla komputerów PC. Jej autorem jest internauta o pseudonimie lunchxbles. Jest to w pełni przeniesione Vice City, działające jako DLC do GTA 5. Oprócz wielu znanych miejsc autor dodał do niego mnóstwo drobnych szczegółów. Oprócz tego oczywiście kompletnie nowe wersje modeli i tekstur, efekty graficzne takie jak refleksy na szkle, neony, sygnalizację świetlną i dodatkowe misje.

Zobacz: GTA 6 z premierą dopiero w 2021 roku?

Do moda można mieć tylko jedno zastrzeżenie – nie rozegracie na nim pełnego wątku fabularnego z Vice City, a jedynie drobniejsze aktywności. Tak czy siak, nowe miasto to coś, z czym zdecydowanie warto się zapoznać. Moda pobierzecie stąd, a na zaostrzenie apetytów prezentujemy zwiastun.

Vice City w GTA 5:

Uwaga: do prawidłowego działania modyfikacji potrzebne są: Heapadjuster, Packfile Limit Adjuster oraz ScripthookV. Miłej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię