Strona głównaWiadomościRozrywkaOpublikowano nowy zwiastun Spider-Man: Far From Home. Zawiera mnóstwo spojlerów z Avengers:...

Opublikowano nowy zwiastun Spider-Man: Far From Home. Zawiera mnóstwo spojlerów z Avengers: Endgame

Jeszcze nie opadł kurz po premierze Avengers: Endgame, a tu dla filmowych geeków kolejna gratka. Sony wspólnie z Marvel Studios wypuściło trailer filmu Spider-Man: Far From Home.

UWAGA: Trailer, jak również poniższy artykuł, zawiera spojlery na temat fabuły Avengers: Endgame.

Nowy film ze Spider-Manem to zdecydowanie produkcja dla tych, którzy widzieli już nowych Avengersów, albo dla tych, którzy w ogóle na ten ostatni tytuł do kin się nie wybierają. Pokazuje on bowiem losy świata po wydarzeniach z Endgame. Spider-Man, w którego wcielił się Tom Holland, jest tutaj jednym z bohaterów przywróconych do życia po tym, jak wymazał ich Thanos. Trailer wspomina także o śmierci Tony’ego Starka oraz o istnieniu Multiwersum – połączonych ze sobą alternatywnych wymiarów.

Trailer możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz: Avengers: Endgame już jest drugim najbardziej kasowym filmem w historii kina

Po zobaczeniu tego trailera można mieć pewne podejrzenia na temat tego jaka będzie przyszłość filmów z uniwersum Marvela. Wiele wskazuje na to, że Peter Parker jako Spider-Man stanie się następcą Iron Mana. Ale to odległe wizje, póki co musimy poczekać do 5 lipca tego roku, kiedy to Spider-Man: Far From Home będzie miał premierę w polskich kinach.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię