Strona głównaGryAktualnościRagnarok to nowy Assasin's Creed. W świat Wikingów przeniesiemy się już za...

Ragnarok to nowy Assasin’s Creed. W świat Wikingów przeniesiemy się już za rok

W sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranu z nadchodzącego Assasin’s Creed Ragnarok. Gra znana do tej pory pod nazwą Kingdoms przeniesie nas w czasy Wikingów.

Ragnarok pozwoli nam zwiedzić tereny Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Do dyspozycji dostaniemy ogromne tereny, które będzie można przemierzać drogą lądową oraz oczywiście wodną. Bitwy morskie ponownie będą stanowiły ważny element serii. W grze nie zabraknie rozbudowanych elementów RPG, znanych z ostatnich dwóch odsłon gry.

Zobacz: Assasin’s Creed jest ważną marką RPG. Zdaniem Ubisoftu

Nad procesem tworzenia tytułu czuwa studio Ubisoft Montreal, co daje nadzieję na to, że potencjał czasów Wikingów nie zostanie zmarnowany. Nie wiadomo jeszcze, czy gra wróci do korzeni i postawi na odwzorowanie realiów historycznych czy też ponownie wątki historyczne i historia zakonu Asasynów zostaną zepchnięte na dalszy tor, a gra skupi się na fantastycznych starciach Ragnara (tak ma nazywać się główny bohater) z nordyckimi bogami.

Zobacz: Anno 1800, czyli udany powrót do korzeni – recenzja gry

Assasin’s Creed Ragnarok będzie grą łączącą dwie generacje sprzętu. Zagramy w nią na komputerach, konsolach PlayStation 4 i 5 oraz Xbox-ach One i Two(?).

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia ekranów podczas rozgrywki. Pamiętajcie tylko, że grze daleko jest do choćby wersji alfa. Zapewne dopiero testowane są poszczególne elementy rozgrywki, a na dopracowanie grafiki jeszcze przyjdzie czas.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię