Strona głównaWiadomościTrwają zaawansowane prace nad ekranizacją Sleeping Dogs

Trwają zaawansowane prace nad ekranizacją Sleeping Dogs

Kinowa wersja Sleeping Dogs ma się całkiem dobrze. Przekonuje o tym udostępnione zdjęcie z planu nagraniowego.

Producenci hollywodzkiej produkcji oszczędnie dzielą się informacjami o filmie. Od marca 2017 roku praktycznie działają incognito, nie dostarczając żadnych wieści, choćby pojedynczych newsów na temat postępu prac. Dlatego niektórzy pewnie zaczęli wątpić, że kiedykolwiek zasiądą w kinie i obejrzą kinową odsłonę Sleeping Dogs.

Jednak wystarczył zaledwie wpis ze zdjęciem z planu filmu, by przywrócić nadzieję na grube kino akcji. Bohaterem fanów gry stał się aktor grający w Sleeping Dogs główną rolę – Donnie Yen znany przede wszystkim z trylogii Ip Man. Na swoim koncie Instagram opublikował jedno focziszcze, które niemal w pełni przysłania jego postać.

Na razie musi nam wystarczyć powyższe zdjęcie i pewnego rodzaju zapewnienie Donni’ego o tym, że szykowany film będzie wielki. A jak wielki się okażę i jak wiele będzie miał wspólnego z pierwowzorem? Wszystko w rękach reżysera i scenarzysty. Pewne jest to, że porównamy ich wizję z materiałem z gry długo po premierze innej wyczekiwanej ekranizacji komputerowej gry. Najpierw na ekrany kin wskoczy nowa część Lary Croft. A właśnie, wybieracie się?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię