Strona głównaWiadomościTt eSports odświeża swoją myszkę dla graczy Level 10 M

Tt eSports odświeża swoją myszkę dla graczy Level 10 M

Oddział Thermaltake, zajmujący się produkcją akcesoriów komputerowych, szykuje odświeżoną wersję flagowej myszki. Wersja zmodyfikowana ma mieć poprawiony system czułości i podświetlenie RGB.

Model Level 10 M to lamborghini wśród gryzoni. Jego ogon znają wszyscy gracze na całym świecie. Dlatego Tt Esports nie zamierza go zastępować. Zamiast wprowadzić nowy produkt, firma postanowiła raz jeszcze dopieścić ruchliwe urządzonko.

Tym razem modyfikacje ograniczono między innymi do zwiększenia czułości sensora laserowego Avago 9800. Od teraz będzie on przemieszczać się po podkładce z maksymalna rozdzielczością 16 000 dpi. Domyślnie w pamięci będzie miał zaprogramowane 4 poziomy rozdzielczości: 800, 1600, 3200 i 5000.

Zmianie uległ również układ podświetlenia. Ponad 16 milionów kolorków będzie iluminować w dwóch osobnych strefach w trybie pulsowania, stałej barwy i cyklicznie w wybranym wzorze barw. Pozostałe funkcje myszona producent pozostawił bez zmian.

Odświeżony Level 10 M będzie uzbrojony w tożsame przełączniki Omron, wytrzymujące do 50 mln klików. Nie zmieni się tez sposób działania przy użyciu odłączanego przewodu USB oraz bezprzewodowej komunikacji radiowej w paśmie 5,8 GHz. Podobnie zachowano tu poziom interpolacji o czułości 1000 Hz.

Jej niezwykła aerodynamiczną stylistykę będzie można podziwiać w domu za cenę $89,99. Kiedy się pojawi na rynku? Natenczas wie o tym jedynie producent i odpowiedzi, póki co nie poznamy.     

 

 

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię