Strona głównaWiadomościTwitch – jednak nie można pierdzieć do mikrofonu

Twitch – jednak nie można pierdzieć do mikrofonu

Gdy wydaje mi się, że w Internecie nic mnie już nie zaskoczy, to Internet mówi – przytrzymaj mi piwo. Tym razem nie chodzi jednak o streamy z basenu, a o puszczanie gazów do mikrofonu, ku uciesze flatufiliów.

Jednak nie od pierdzenia się to wszystko zaczęło, chociaż trzeba przyznać, że eskaluje bardzo szybko. Niedawno głośno było o streamerkach, które nadawały z basenów, wanien z hydromasażem lub z plaż. Transmisje przyciągały dużą liczbę widzów chcących oglądać dziewczyny odziane w skąpe bikini i prowadzące z nimi rozmowy uatrakcyjniane innymi interakcjami. Teraz poszło to nieco dalej.

twitch

Kojarzycie ASMR, czyli materiały audio 3D, których słuchanie daje wrażenie bycia w określonym miejscu? No to jedne z najpopularniejszych basenowych stremerek – IndieFoxx, XoAeriel czy Amouranth zaczęły nadawać w tej kategorii tworząc audio 3D. Tyle, że podczas streamów na mikrofonach wykorzystywały nakładki przypominające uszy, do których nie tylko szeptały, ale również sugestywnie je lizały.

Zobacz: Xbox chwali się kolejnymi grami, które trafią do Game Passa

To spowodowało wybuch popularności kategorii ASMR, na tyle, że w ciągu ostatnich kilku dni tag ten był oglądany przez 2,1 miliona godzin. Dla porównania baseny „spadły” do 1,8 miliona godzin.

twitch

Wśród najpopularniejszych stremaerek ASMR znalazły się dwie postacie basenowe Amouranth i Indiefoxx. Panie uatrakcyjniały swoje transmisje ubierając się w obcisłe leginsy lub oferując „kontakt wzrokowy” podczas lizania mikrofonu. I tak kolejnym krokiem urozmaicającym stream okazało się puszczanie „bączurów” wprost w uszy fanów.

Przedsiębiorcze panie wpadły na pomysł, że gdy liczba subskrypcji ich kanałów osiągnie określony poziom to będą puszczać gazy wprost do mikrofonu. Początkowo tego typu transmisje popularnych streamerek dosłownie przykryły tradycyjne i wysokiej jakości ASMR. Twitch tym razem staną na wysokości zadania i zaczął rozdawać bany twórcom z „problemami gastrycznymi”.

Zachodzą jednak obawy, że może się to skończyć jak ze stremami w wannie i ostatecznie dmuchanie tyłkiem balonów dostanie nową kategorię na Twitch. Dzięki temu jednak oczyści się kategoria ASMR, chociaż smród może ciągnąć się jeszcze przez długi czas.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię