Strona głównaWiadomościTwitch z nową funkcją. Można oglądać 4 streamy jednocześnie

Twitch z nową funkcją. Można oglądać 4 streamy jednocześnie

Twitch wprowadził nową funkcję, która została zapowiedziana już w zeszłym roku, w trakcie TwitchCon 2018. Od teraz streamerzy mogą łączyć swoje transmisje, co pozwoli widzom na oglądanie nawet 4 osób jednocześnie.

Koncepcja nie zmieniła się od tamtego czasu. Od teraz streamerzy (na razie tylko ci z partnerstwem Twitcha) mogą łączyć wspólne transmisje. Chodzi przede wszystko o sytuacje, gdy grają wspólnie w jedną grę – CS:GO, Apex Legends, PUBG czy dowolną inną. Może się to przydać między innymi twórcom należącym do grupy Ja, Rock! czy też Pago, Sajowi, Lehowi i Izakowi, którzy często grają wspólnie.

Zobacz: Były profesjonalny gracz CS 1.6 przyłapany na cheatowaniu na streamie

Zasada działania jest prosta. Jeśli włączymy stream jednego z twórców, który aktualnie gra z innymi streamerami, to pojawi się przycisk łączonej transmisji. Możliwe ma być także wyszukiwanie łączonych streamów. Gdy już to zrobimy, to w głównym oknie zobaczymy streamera, na którym chcemy się skupić, a w trzech mniejszych pozostałych twórców. W każdej chwili możemy się między nimi przełączać. Jednocześnie będziemy widzieć czat osoby, na której aktualnie się skupiamy.

Zobacz: Rekord! Sekiro: Shadows Die Twice ukończone w 69 minut [wideo]

Cały problem polega na tym, że sami streamerzy muszą najpierw taką funkcję włączyć. Bez tego nie da się połączyć ich transmisji. Na razie opcja jest dostępna tylko dla osób z partnerstwem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię