Strona głównaGryAktualnościRekord! Sekiro: Shadows Die Twice ukończone w 69 minut

Rekord! Sekiro: Shadows Die Twice ukończone w 69 minut [wideo]

Sekiro: Shadows Die Twice to gra w stylu Dark Souls, co oznacza, że jest bardzo trudna. Wielu uważa, że nawet trudniejsza. Dlatego tym bardziej imponuje osiągnięcie jednego ze streamerów, któremu udało się ukończyć najnowszą produkcję From Software w niecałe 1,5 godziny.

Takiego osiągnięcia dokonał streamer uhTrance. Co ważne, udało mu się to zrobić w trakcie transmisji, więc zapis całości możecie obejrzeć na YouTubie. Przejście Sekiro: Shadows Die Twice zajęło mu dokładnie 1 godzinę, 25 minut i 44 sekundy. W tym momencie jest to światowy rekord.

Zobacz: Przez błąd w Sekiro: Shadows Die Twice możesz stracić cały postęp w grze

Aby tak szybko przejść grę, konieczne było omijanie pomniejszych przeciwników. Tego samego nie da się zrobić w przypadku głównych bossów, więc nie obyło się bez walki z nimi. uhTrance nie uchronił się też przed śmiercią, ale pomimo tego jego wynik jest niezwykle imponujący.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice z rekordową sprzedażą na Steamie

Sam streamer twierdzi, że mógł poradzić sobie dużo lepiej i w najbliższej przyszłości planuje zejść poniżej godziny. Myślicie, że to możliwe? Zapis streama możecie zobaczyć poniżej:

[AKTUALIZACJA]

Okazuje się, że uhTrance już zdążył poprawić ten wynik. Najnowszy rekord to 69 minut:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię