Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeTwitchCon 2019 odbędzie się w Europie i to u naszych sąsiadów

TwitchCon 2019 odbędzie się w Europie i to u naszych sąsiadów

Po wielkim sukcesie TwitchCon Europe 2018 gospodarz nie mógł długo trzymać tajemnicy na temat kolejnej imprezy. Tak jest! Właśnie został ogłoszony TwitchCon Europe 2019, który odbędzie się już w kwietniu przyszłego roku.

Już teraz lepiej planujcie urlopy i rezerwujcie sobie czas na drugi TwitchCon Europe, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2019 w Berlinie. Będzie to pierwsza impreza TwitchCon Europe, której gospodarzem będą Niemcy. W czasie wydarzenia CityCube Berlin zostanie przejęty przez największych twórców i graczy, których na co dzień możemy oglądać tylko przez Internet. Pełna lista gości zostanie ogłoszona już wkrótce. Ponadto czeka nas masa różnorakich atrakcji.

Zobacz także: Fani są wściekli na Ninję, ale ten nie jest niczemu winien. Ktoś sfabrykował dowody

Co ważne miejsce imprezy zostało dobrane tak, aby zapewnić jak najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody również dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach oraz niesłyszących.

Sprzedaż biletów wkrótce się rozpocznie. Ceny karnetów będą zależne od wyboru dnia imprezy, którego dotyczy wejściówka. Gdy tyko zdobędziemy więcej informacji na temat tej niesamowitej imprezy damy Wam znać. Aby nie przegapić najważniejszych informacji ze świata gier i sprzętu obserwujcie nasz profil na Facebooku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię