Strona głównaGryAktualnościRick i Morty na żywo streamowali grę Fallout 76, a razem z...

Rick i Morty na żywo streamowali grę Fallout 76, a razem z nimi grał Ninja

Jestem pewien, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Minionej nocy, na oficjalnym kanale Bethesdy na Twitchu, odbył się ciekawy stream. Widzowie mogli zobaczyć, jak w grze Fallout 76 radzą sobie znane postacie z kreskówki Rick i Morty. Razem z nimi grali Ninja oraz muzyk o pseudonimie Logic, czyli już normalni ludzie.

Stream był oczywiście zaplanowaną akcją marketingową, ale trzeba przyznać, że rewelacyjnie zrealizowaną. Bethesda nie tylko nawiązała współpracę z najpopularniejszym streamerem na świecie i znanym raperem, ale dodatkowo wykorzystała postacie z kreskówki Rick i Morty. Co ważne, zarówno szalony naukowiec, jak i jego wnuczek przez cały czas aktywnie uczestniczyli w rozgrywce i rozmawiali z pozostałymi graczami. Efekt był niezwykle ciekawy.

Zobacz także: Bethesda odpowiada na zarzuty o dziecinnie łatwe cheatowanie w Fallout 76

W trakcie gry wywiązało się też kilka ciekawych rozmów, które idealnie oddawały charakter animowanych postaci. Weźmy na przykład sytuację, w której Morty mówi do Logica, że jego raperski pseudonim brzmiałby Illogic. Raper zapytał czy to dlatego, że jest chory (ang. ill). W co wtrącił się Rick i powiedział, że to pewnie dlatego, że Morty jest po prostu idiotą. A to tylko jeden ze smaczków.

Zobacz także: Błąd w Fallout 76 B.E.T.A. kasuje cały katalog z grą

Szkoda, że jednocześnie widzowie zobaczyli, jak niedopracowaną grą jest Fallout 76. Gra miała pełno błędów. Gracze napotkali między innymi za zablokowanego Super Mutanta. Dodatkowo po pewnym czasie Ninja musiał zrobić twardy reset swojej konsoli, ponieważ gra się zawiesiła. Widzowie zwracali też uwagę na bardzo małą liczbę klatek na sekundę, przez co rozgrywka była szarpana. Całość możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię