Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTwo Point Hospital za darmo w ten weekend. Jednym z lekarzy został...

Two Point Hospital za darmo w ten weekend. Jednym z lekarzy został Sonic

Niewiele dzisiaj jest gier, które tak od razu przychodzą na myśl jako “inne niż wszystkie”. Jedną z nich jest Two Point Hospital, symulator budowy i zarządzania szpitalem.

Z jakiegoś powodu, autorzy Two Point Hospital stwierdzili, że może dobrym pomysłem byłoby połączenie ich symulatora oraz bohatera popularnej platformówki – Sonica. Wyszło z tego połączenie z gatunku tych, które z pozoru brzmią absurdalnie, a mimo to jakoś dziwnie do siebie pasują.

Two Point Hospital

Sonic znalazł się w grze nieprzypadkowo – jest elementem całej paczki z okazji 30 rocznicy powstania pierwszych gier o nim. Znajdziemy w niej 4 skiny – Sonica, Tails, Knuckels i Amy. Do tego 7 przedmiotów, wśród których znajdziemy wielką statuę Sonica oraz złoty pierścień.

Zobacz: Steam – nowy klient ułatwia zarządzenia grami na dyskach

Dlaczego ktoś miałby na cierpiących pacjentach wykonywać zabiegi przebrany za Sonica, albo noszą maskę Knuckles – nie wiem, ale paczka przedmiotów jest darmowa, więc czemu by nie skorzystać? Cała aktualizacja z Soniciem dodaje do gry także obsługę języka koreańskiego i naprawia buga w Old Newpoint Level. A gra jako taka będzie darmowa w trakcie trwającego weekendu. Ze Steam można ją pobrać tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię