Advertisement
Strona głównaGryAktualnościZamiast Half-Life 3 dostaniemy Half-Life 2: Remastered Collection

Zamiast Half-Life 3 dostaniemy Half-Life 2: Remastered Collection

Wygląda na to, że Valve pracuje nad Half-Life 2: Remastered Collection. Przynajmniej do takich wniosków można dojść na podstawie wpisów znalezionych w serwisie SteamDB.

Jeszcze w zeszłym roku do sieci trafiły informacje o możliwości tworzenia przez Valve Half-Life 2 Remastered Collection. Teraz temat powraca, chociaż deweloperzy nie potwierdzili niczego oficjalnie to zgodnie z wpisami na stronie SteamDB wygląda na to, że projekt  ma zielone światło i trwają prace.  Nowa wersja gry powinna zawierać zarówno Half-Life 2 jak i Episode One oraz Episode Two. Niestety raczej nikłe szanse, że w nowej wersji gry dostaniemy Episode Three, który domknąłby niedokończone wątki fabularne.

Zobacz: FIFA 22 – zwiastun prezentuje nową technologię, która jest rewolucją

Niestety o samym projekcie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że pracuje nad nim ekipa, która wcześniej wydała Half-Life 2 Update. Nie wiadomo czy gra zostanie stworzona na nowej wersji silnika i jaki ostateczny efekt chcą uzyskać twórcy. Wygląda jednak na to, że wszystko jest na dobrej drodze i pozostaje teraz czekać na oficjalne informacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię