Strona głównaGryAktualnościTwórcy Godfall pracują nad nowym co-opem

Twórcy Godfall pracują nad nowym co-opem

Ciężko stwierdzić, czy jest to dobra informacja. Counterplay Games nie planuje się poddać i pracuje nad nowym IP.

Jedni pamiętają doskonale Godfall i wiedzą, że nie był to zbyt dobry exclusive PlayStation. Inni z kolei nie mają pojęcia, co to jest za gra, udowadniając tym samym porażkę Counterplay Games. Za parę lat przyjdzie nam prawdopodobnie przekonać się, czy twórcy wyciągnęli wnioski z popełnionych błędów.

Zobacz: God of War – nowy mod pozwala zmienić Kratosa w potwora

Według najnowszych ofert pracy studia Counterplay Games pracuje nad nowym IP. Będzie to fantasy co-op shooter, czyli gra nie odbiegająca daleko od poprzedniego ich projektu. Co ciekawe, jedna z ofert sugeruje, że tym razem może nie być to produkcja ekskluzywna dla PlayStation.

Counterplay szuka m.in. scenarzysty do poprowadzenia narracji nowego IP i eksperta od platform nowej generacji. Można więc śmiało założyć, że gra jest na wczesnym etapie rozwoju. Kto wie, może do czasu jej premiery Godfall doczeka się jakichś aktualizacji i więcej osób zapozna się z projektami Counterplay.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię