Strona głównaGryAktualnościTwórcy Mortal Kombat 11 publikują nowy trailer. W opowieści pojawia się nowa,...

Twórcy Mortal Kombat 11 publikują nowy trailer. W opowieści pojawia się nowa, zła postać

Z każdym tygodniem otrzymujemy kolejne porcje informacji na temat kolejnej części Mortal Kombat. Ostatnio autorzy poinformowali na przykład o powrocie lubianego Johny’ego Cage’a, a dzisiaj zaprezentowali dłuższy zwiastun zapowiadający fabułę.

Ze zwiastuna wynika kilka kwestii. Po pierwsze, w grze pojawi się “nowa zła”, niejaka Kronika, która namieszała w przepływie czasu i sprowadziła starożytne armie Shao Kahna na współczesny świat. Wygląda na to, że Kronika ma chrapkę na panowanie nad światem, a Shao Kahn, który zawsze był głównym “złodupcem”, tym razem jest tylko narzędziem w jej rękach.

Zobacz: Mortal Kombat 11: sprzęt postaci będzie miał znaczenie głównie kosmetyczne

W pewnym momencie pada też stwierdzenie, że na czele armii ma stać… Liu Kang, co byłoby zgodne z historiami opowiedzianymi w Mortal Kombat: Deception, gdzie Liu staje po stronie sił piekielnego wymiaru.

Cały zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Fabuła gry zapowiada się z jednej strony standardowo i znowu opowiada o napaści mrocznych sił na ziemski wymiar. Z drugiej – nowa mroczna postać może tu wiele namieszać. Premierę gry zapowiedziano na 23 kwietnia, a zamknięta beta wystartuje 28 marca.

A jakie są Wasze wnioski po obejrzeniu trailera?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię