Strona głównaGadżetyTyler „Ninja’ Blevins będzie miał własną linię zabawek

Tyler „Ninja’ Blevins będzie miał własną linię zabawek

Popularni streamerzy znajdują różne sposoby na zarobek. Suby, donacje czy koszulki nie są niczym szokującym. Ale właśnie wchodzimy na kolejny poziom, na którym pojawiają się zabawki. Jednym z pierwszych streamerów z własną kolekcją figurek będzie Tyler „Ninja” Blevins.

Nowa linia zabawek została zaprezentowana przez firmę Wicked Cool Toys. Oczywiście powstała przy współpracy z Ninją, więc streamer prawdopodobnie nieźle na tym zarobił lub jeszcze zarobi (w zależności od umowy). W sumie do sprzedaży trafi kilkanaście różnych figurek, które w jakiś sposób nawiązują do postaci streamera i prezentowanych na jego kanale treści.

Zobacz: Kolekcja Hasbro Overwatch Ultimates już kwietniu

W sklepach pojawią się 2-calowe figurki w cenie 5 dolarów każda oraz 4-calowe, za które trzeba będzie zapłacić 10 dolarów. Oprócz tego fani „kolorowowłosego” streamera będą mogli też kupić charakterystyczną opaskę na czoło w cenie aż 20 dolarów.

Ale Ninja nie będzie jedynym streamerem, który otrzyma własną kolekcję zabawek. Razem z nim do biznesu „figurkowego” dołączają: Lirik, Summit1G oraz Tim the Tat Man. Każdy z nich otrzyma własną linię zabawek produkcji Wicked Cool Toys. Co więcej, mają one mieć kody QR, dzięki którym da się uruchomić jakiegoś rodzaju zabawę z użyciem rozszerzonej rzeczywistości, ale szczegóły nie są jeszcze znane.

Zobacz: Roblox banuje PewDiePie’a i wszystko, co z nim związane

To pokazuje, jak bardzo w ostatnich miesiącach rozrósł się rynek gamingowy i streamingowy. Osoby, które potrafią grać w gry, stały się idolami mnóstwa osób. Sam Ninja jest przecież pierwszym esportowcem, który trafił na okładkę prestiżowego magazynu ESPN. Poza tym streamował z wieloma znanymi osobami ze świata showbiznesu, dla których streamowanie stało się nowym sposobem na zwiększanie popularności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEngadget
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię