Strona głównaKonsoleWiedźmin 3: Dziki Gon PS4 za darmo w ramach subskrypcji PlayStation Plus

Wiedźmin 3: Dziki Gon PS4 za darmo w ramach subskrypcji PlayStation Plus

Subskrybenci usługi PlayStation Plus poza możliwością grania online i zakupu gier po obniżonej cenie każdego miesiąca otrzymują również gry za darmo. Marzec będzie pod tym względem wyjątkowo udany, na ich konsole PS4 trafi Wiedźmin 3 Dziki Gon w wersji GOTY.

Według plotek gracze otrzymają kompletnego Wiedźmina 3 wraz z dodatkami Serce z kamienia oraz Krew i Wino, a także 16 DLC. Niestety na tym kończą się dobre wiadomości dla subskrybentów usługi PS Plus. Sony ogłosiło, że w ramach subskrypcji nie będzie więcej udostępniać tytułów na konsole PS3 oraz PS Vita zamiast tego na listę trafią wyłącznie gry na PS4. Wcześniej PS Plus oferowało darmową grę na każdą platformę, więc gracze tracą dwie trzecie tytułów. Na chwilę obecną Sony nie potwierdziło tego jeszcze oficjalnie.

Zobacz: Wiedźmin na Netflixie – kolejna aktorka dołącza do obsady serialu

Sony swoją decyzję argumentuje tym, że zarówno PS Vita jak i PS3 nie są już dostępne w sprzedaży. Jednak nie bierze pod uwagę tego, że nadal wielu graczy posiada obie platformy i aktywnie ogrywa gry na każdej z nich. Tym samym pomimo tego, że dostajemy gruby i dobry tytuł, to możemy zapomnieć o powiększaniu biblioteki na starsze konsole.

Zobacz: Sony już skupia się na PlayStation 5. W produkcji jest już sporo gier

Czy po tych zmianach zrezygnujecie z subskrypcji PS Plus, czy Wam to nie przeszkadza? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

9 KOMENTARZE

  1. W źródle jest słowo klucz „prediction”. Artykuł więc o kant dupy można rozbić bo autor pominął je. (albo nie zrozumiał)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię