Strona głównaWiadomościKoniec problemów dla właścicieli GTX 1060. Nvidia udostępniła łatkę do wadliwych sterowników...

Koniec problemów dla właścicieli GTX 1060. Nvidia udostępniła łatkę do wadliwych sterowników GeForce

Gracze mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Błędy występujące po instalacji ostatniego pakietu sterowników zostały całkowicie naprawione.

Wydane tydzień temu sterowniki do kart graficznych Nvidii GeForce 397.31 WHQL okazały się bardziej szkodliwe niż pomocne. Po instalacji najnowszego pakietu wielu graczy, a szczególnie korzystających z GTX 1060, napotkało niemały problem ze stabilnością działania systemu, który wpadał w pętlę restartów. Co bardziej cwani odinstalowali drivery, lecz nakładka GeForce Experience nie dawała im wówczas spokoju, nagminnie przypominając o aktualizacji.

Nvidia zaskoczona reakcją użytkowników wzięła się do roboty i przygotowała specjalną łatkę eliminującą wykrytą anomalię. Wszystkim osobom zaleca się pobranie nowego pakietu GeForce Hotfix Driver Version 397.55. Znajdziecie go na stronie producenta.

Koszmar restartów nie dotknął może wszystkich graczy, ale producent i tak postanowił pokalać się za wpadkę i przeprosił męczenników. Jednak kilka słów nie zmaże żółwiego tempa pracy inżynierów Nvidii. Musieliśmy czekać na rozwiązanie sprawy dość długo i na dodatek nie była aż tak krytyczna. I pomyśleć, na jaką cierpliwość wystawiłaby nas Nvidia w o wiele bardziej newralgicznych dla kart graficznych sytuacjach…     

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię