Strona głównaGryAktualnościUbisoft potwierdza premierę Assasin's Creed 3 Remastered

Ubisoft potwierdza premierę Assasin’s Creed 3 Remastered

Potwierdziły się doniesienia dotyczące remaster Assasin’s Creed 3. Gra zadebiutuje pod koniec marca.

Zacznijmy od zmian, jakie zaszły w remasterze Assasin’s Creed 3. Dotyczą one głownie trafiki. Dostaniemy pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K i technologii HDR, wyższą rozdzielczość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia i nowe ustawienia graficzne. Ubisoft chwali się też wprowadzonymi na prośbę graczy poprawkami w mechanice rozgrywki, ale nie wiadomo o jakie konkretnie zmiany chodzi. Te największe powinny dotyczyć mechaniki walki, która nie ukrywajmy, w starszych odsłonach przygód Asasynów był bardzo drewniany. Na to jednak mimo wszystko bym nie liczył.

Zobacz: Premiera Assassin’s Creed III w wersji na Nintendo Switch w lutym?

Remaster trafi na rynek w wersji z polskimi napisami oraz będzie zawierać dodatkowo grę Assasin’s Creed Liberation Remastered, która opowiada przygody Aveline toczących się m.in. na ulicach Nowego Orleanu.

To bardzo milo, że Ubisoft zaoferuje nam dwie gry w cenie jednej, ale przejdźmy do mniej przyjemnej części tej wiadomości – ceny. Remaster Assasin’s Creed 3 będzie kosztować aż 169 zł lub będzie można go otrzymać w ramach przepustki sezonowej do Assasin’s Creed Odyssey. A tak fajnie się zapowiadało…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię