Strona głównaKonsolePremiera Assassin’s Creed III w wersji na Nintendo Switch w lutym?

Premiera Assassin’s Creed III w wersji na Nintendo Switch w lutym?

Wiele wody w rzece upłynęło, od momentu udostępnienia przez Ubisoft Assassin’s Creed na konsole Nintendo. Niestety trzecia i czwarta część serii w wersji na Wii U nie cieszyły się taką popularnością, jakiej oczekiwał francuski wydawca. Przez to przed długi czas z portfolio Ubisoftu na sprzęt Nintendo trafiały tylko przyjazne rodzinne tytuły. Teraz może się to zmienić.

Jak donoszą użytkownicy Reddit na stronach niektórych sprzedawców pojawiła się możliwość zakupu w preorderze Assassin’s Creed III w postaci AC: Liberation Collection na konsolę Nintendo Switch. Według screena ze słowackiego sklepu premiera gry zaplanowana jest na 15 lutego.

Zobacz: Za przerobienie konsoli Nintendo Switch można pójść do więzienia

Tytuł został już zremasterowany na PlayStation 4, Xbox One oraz PC i udostępniony w ramach przepustki sezonowej do AC Odyssey. Ma on również trafić na półki sklepowe z możliwością indywidualnego zakupu. Co więcej do gry mają trafić również ulepszenia, jednak Ubisoft nie zdradza, czym mają być. W tej sytuacji bardzo sensowne wydaje się wydanie nowej wersji gry również na Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię