Strona głównaWiadomościUbisoft przedstawia trailer nowego trybu Discovery Tour w Assassin’s Creed Origins

Ubisoft przedstawia trailer nowego trybu Discovery Tour w Assassin’s Creed Origins

Już dziś Ubisoft udostępnia aktualizację do Assassin’s Creed Origins oznaczoną numerem 1.3. Wraz z nią do gry zostanie dodany tryb New Game + oraz edukacyjny tryb Discovery Tour, który umożliwi graczowi poznanie zabytków, historii oraz zwyczajów mieszkańców starożytnego Egiptu. Ubisoft udostępnił nowy trailer ujawniający szczegóły trybu zwiedzania.

Zapraszamy na film:

[you tube=2Zf6EjcZkgE]

W trybie Discovery Tour czeka na nas 75 indywidualnych tras trwających od 5 do 25 minut każda. Poniżej oficjalny opis producenta:

Nowy tryb edukacyjny pozwala wszystkim, od graczy po entuzjastów historii oraz nie-graczom, wybrać się w bezpłatną podróż po świecie starożytnego Egiptu, aby poznać jego historię i życie codzienne mieszkańców lub wyruszyć na wycieczki z przewodnikiem. Każdy może odkrywać świat starożytnego Egiptu bez presji czasu niczym w żywym muzeum.

Aktualizacja 1.3 to także tryb New Game +, który pozwoli graczom przenieść postęp postaci oraz jej wyposażenie do nowej gry i rozpocząć przygodę na nowo. Tryb zwiększa poziom trudności rozgrywki. Ubisoft informuje, że dla każdego kto rozpocznie tryb NG+ przewidziana jest „unikalna nagroda”, ale nie zdradza czym ona jest. Poza tym nowa łatka naprawia większe i mniejsze błędy w grze.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię