Strona głównaWiadomościUbisoft przygotowuje drugą część The Division

Ubisoft przygotowuje drugą część The Division

Potwierdziły się przypuszczenia jakoby Ubisoft przygotowywał drugą część The Division. Zrobili to sami autorzy, jednocześnie informując, że pierwsza część nie zostanie póki co porzucona.

Dwa lata po premierze The Division, w trakcie streamu na żywo autorzy nie tylko potwierdzili prace nad kolejną częścią gry, ale również zdradzili kilka szczegółów na temat nowej produkcji. Pracuje nad nią ta sama ekipa co nad pierwszym The Division, złożona z pracowników studiów Massive Entertainment, Red Storm oraz Ubisoft Reflections. Przewidywana jest możliwość przeniesienia postępów z „jedynki” do sequela, choć nie wiadomo jeszcze w jaki sposób dokładnie miałoby się to odbyć. Szersze informacje na temat nowego tytułu Ubi mają zostać zaprezentowane na tegorocznym E3.

Mimo trwających prac nad sequelem, wydawca nie porzuca pierwszej części. Dopiero co mieliśmy grudniową premierę kolejnej aktualizacji, a za rogiem czeka już kolejna. Będzie ona zawierała między innymi nowe globalne wydarzenia, a w czerwcu pojawić się mają specjalne achievementy, których osiągnięcie ma odblokować nagrody w drugiej części gry.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie na jakich platformach pojawi się gra, ale spokojnie możemy chyba założyć, że nie ominie ona naszych drogich PeCetów. A teraz nie pozostaje nam nic innego jak bacznie obserwować kolejne doniesienia od Ubisoftu.

Źródło: Ubisoft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię