Strona głównaWiadomościUbisoft szykuje aktualizację dla The Division. Będzie zawierać m.in. nowe tryby gry...

Ubisoft szykuje aktualizację dla The Division. Będzie zawierać m.in. nowe tryby gry i dodatkową przestrzeń na mapie

Jeszcze tej jesieni popularna strzelanka trzecioosobowa zostanie rozbudowana o nowe treści. Planowana aktualizacja wpłynie na jakość rozgrywki multiplayer.

Przejadła Wam się już gra w The Division? Jeśli tak, to dajcie jej jeszcze jedną szansę, bowiem tuż za rogiem Ubisoft czai się z nową aktualizacją do gry. Update z oznaczeniem 1.8 wprowadzi sporo świeżego materiału, a w tym 2 tryby do rozgrywki sieciowej, nowy fragment mapy West Side Pier oraz kilka usprawnień względem mechaniki działania.

Gra zostanie wzbogacona o tryb kooperacji „Odporność”, dzięki której czworo graczy będzie mogło połączyć siły w walce z nacierającą nań hordą przeciwników. Producent podkreśla, że po raz pierwszy w historii gry, przeciwne frakcje będą działać wspólnie. Znajdzie się też coś dla fanów klasycznego deathmatch. Będzie nim tryb Skirmish dla dwóch drużyn składających się po cztery osoby. Jest to klasyczna forma rozrywki polegająca na wzajemnym eliminowaniu członków konkurecji, jednakże rundy zmagań nie kończą się po wybiciu którejś ze stron. Każdy mecz jest limitowany czasem.

W trakcie zagrywki uczestnicy będą mogli zwiedzić całkiem nową lokację, bogatą w miejsca do kampienia się lub zastawienia pułapki. Update wprowadzi również „miejsce dla społeczności” Camp Clinton, w którym członkowie zespołu będą mogli zrobić zbiórkę i opracować strategię działania, bez obaw o nagły atak wroga. Ponadto twórcy wpakowali do łatki modyfikacje trybu Rogue i DLC Undergound.  

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię